qurannews
23 اسفند 1401 - 14:43

۶۷۰۰ مبلغ در اردوها و کاروان‌های راهیان نور فعالیت می‌کنند

اهواز- مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج از به‌کارگیری ۶ هزار و ۷۰۰ مبلغ در اردوها و کاروان‌های راهیان نور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مجید سوری بعد از ظهر امروز سه‌شنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به فعالیت ۶ هزار و ۷۰۰ نفر مبلغ از سوی بسیج طلاب در اردوها و کاروان‌های راهیان نور گفت: ۱۵ هزار نفر از راویان هشت سال دفاع مقدس و پیشکسوتان جنگ و رزمندگان در راستای روایتگری و تبیین حقایق دفاع مقدس حضور پیدا کردند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج اضافه کرد: امسال بیش از ۴۰۰ هزار نفر از اقشار مختلف به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب و جنوب اعزام شد.

سردار سوری ادامه داد: آماده‌سازی یادمان‌ها، اردوگاه‌ها و زائرسراها در خوزستان و استان‌های میزبان زائران راهیان نور، ایجاد پست‌های امدادی و هماهنگی با مراکز بهداشتی و درمانی از سوی کمیته بهداشت، تهیه پیوست‌هایی از مشکلات و برطرف کردن آنها، راه‌اندازی قرارگاه راهیان نور خانوادگی و خودروهای شخصی از دیگر اقدامات انجام شده توسط سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج است.

وی یادآور شد: ایجاد نمایش رزمی فرهنگی تبلیغی در اردوگاه‌های راهیان نور، ایجاد نمایشگاه دستاوردهای هوا و فضا در یادمان بیت‌المقدس، جذب و سازمان‌دهی ۱۱۰ هزار نفر خادم‌الشهدا برای ارائه خدمت به زائران از دیگر اقدامات انجام شده توسط سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1092465